Jak unikać zagrożeń

Bezpieczna praca

Policja włączyła się w kampanie społeczną „Bezpieczna praca” organizowaną przez fundacje ITAKA – Centrum poszukiwań ludzi zaginionych. Powyższe przedsięwzięcie ma charakter ogólnopolski i skierowane jest głównie do osób planujących wyjazd zarobkowy za granicę. Głównym celem projektu jest zmniejszenie liczby zaginięć wśród ludzi wyjeżdżających do pracy za granicę poprzez odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. W tym celu Fundacja ITAKA wydała poradnik „Bezpieczna Praca za granicą.

Policja włączyła się w kampanie społeczną „Bezpieczna praca” organizowaną przez fundacje ITAKA – Centrum poszukiwań ludzi zaginionych.

Powyższe przedsięwzięcie ma charakter ogólnopolski i skierowane jest głównie do osób planujących wyjazd zarobkowy za granicę. Głównym celem projektu jest zmniejszenie liczby zaginięć wśród ludzi wyjeżdżających do pracy za granicę poprzez odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. W tym celu Fundacja ITAKA wydała poradnik „Bezpieczna Praca za granicą. Niezbędnik dla planujących wyjazd za granicę.” dostępny na stronie:
bezpiecznapraca.eu/

Powrót na górę strony