Oficer prasowy

Oficer prasowy jednostki

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu
asp. szt. Mirosława Piątek

tel. 47 85 722 29
tel. kom. 798 030 359
email: rzecznik@zywiec.ka.policja.gov.pl

Oficer prasowy KPP w Żywcu przekazuje informacje tylko i wyłącznie dziennikarzom w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00 pod stacjonarnym numerem telefonu 47 85 722 29. Telefonicznie udzielane są informacje dotyczące tylko i wyłącznie zdarzeń bieżących, np. wypadków, kolizji, utrudnień w ruchu. Pozostałe pytania prosimy kierować drogą mailową na adres: rzecznik@zywiec.ka.policja.gov.pl.

Poza wyznaczonymi godzinami oraz w soboty, niedziele i święta oficer prasowy jest dostępny pod numerem telefonu 798 030 359. Wtedy jednak udzielane są informacje dotyczące tylko i wyłącznie wydarzeń nadzwyczajnych.

W przypadku nieobecności oficera prasowego informacji mediom udziela specjalista Wydziału Prewencji KPP w Żywcu aspirant Paweł Matuszczak oraz referent Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Żywcu mł.asp. Jolanta Frydel.

Oficer prasowy odpowiada wyłącznie na pytania dziennikarzy, pozostała korespondencja kierowana jest do Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu.  Osoby nie będące dziennikarzami mogą wysyłać zapytania bezpośrednio na  e-mail: komendant@zywiec.ka.policja.gov.pl

 

Powrót na górę strony