Wiadomości

Bądź bezpieczny – zabezpiecz swoje mienie

Data publikacji 28.06.2024

Bezpieczeństwo nasze oraz naszych rzeczy zależy przede wszystkim od nas samych. Chwila nieuwagi, pozostawienie rzeczy w samochodzie czy niezamknięcie garażu może nas kosztować utratę wartościowych przedmiotów. Pamiętajmy złodziejowi wystarczy tylko chwila. Właśnie o tym mówi spot profilaktyczny, zrealizowany przez policjantów z Wydziału Prewencji żywieckiej Komendy Policji. Zachęcamy do jego obejrzenia!

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą program profilaktyczny „Bądź bezpieczny”. Partnerem działań jest Urząd Miasta w Żywcu oraz Żywiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. W ramach programu powstały trzy spoty profilaktyczne, w których mowa jest o odpowiednim zabezpieczaniu swojego mienia. Bo pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od nas wszystkich. Zachęcamy do obejrzenia ostatniego spotu!

Realizacja spotu nie byłaby możliwa bez wsparcia i zaangażowania wielu osób, którym bardzo dziękujemy za poświęcony czas, okazaną bezinteresowną pomoc i chęć współpracy w tak ważnej dla nas wszystkich inicjatywie!

Film Spot profilaktyczny "Bądź bezpieczny"

Pobierz plik Spot profilaktyczny "Bądź bezpieczny" (format mp4 - rozmiar 24.8 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja spotu

Pobierz plik Audiodeskrypcja spotu (format mp3 - rozmiar 1.93 MB)

Powrót na górę strony