Wiadomości

Podaruj swoje 1,5% dla ZUZANKI

Data publikacji 01.03.2023

Zuzanka ma 6 lat i jest córką żywieckiego policjanta, u której kilka lat temu zdiagnozowano liczne zaburzenia neurorozwojowe. Sprzęt potrzebny do rehabilitacji i wizyty u specjalistów są niestety bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka z całego serca prosi o pomoc i podarowanie jej swojego 1,5%.

6-letnia Zuzanka jest wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Od blisko czterech lat, kiedy zdiagnozowano u niej liczne zaburzenia neurorozwojowe, dziewczynka dzielnie walczy o swoje dzieciństwo. Każdy dzień ,to ciężka i bolesna rehabilitacja. Mimo tego Zuzanka nie poddaje się i z siłą godną pozazdroszczenia, staje do walki, aby tak jak jej rówieśnicy, móc bawić się, biegać i śmiać. Na szczęście codzienna i intensywna rehabilitacja przynosi efekty. Niestety sprzęt potrzebny do ćwiczeń i wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego Zuzanka, wspólnie ze swoimi rodzicami, z całego serduszka prosi o wsparcie finansowe, aby mogła dalej kontynuować leczenie.

Zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich, którzy mogą przekazać 1,5% z rozliczenia podatkowego, bądź wpłacić darowiznę na leczenie Zuzanki.

Aby przekazać 1,5% podatku w formularzu PIT, wystarczy wpisać numer KRS 0000037904. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” trzeba wpisać: 36976 RODAK ZUZANNA.

Zuzi można również pomóc, wpłacając dowolną kwotę na subkonto podopiecznego fundacji FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”, TYTUŁEM 36976 RODAK ZUZANNA – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Numer konta: 42 2490 0005 0000 46 00 7549 3994.

Darowizny można też wpłacać online przez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/36976 RODAK ZUZANNA

DZIĘKUJEMY!

Plakat na którym od góry napisane jest: 1,5%. Podaruj 1,5% dla ZUZANKI.  Następnie grubszą białą czcionką napisane jest: KRS: 0000037904. Cel szczegółowy: 36976 RODAK ZUZANNA.  Następnie jest kolorowe zdjęcie dziewczynki. W prawym dolnym rogu jest logo fundacji z napisem: Fundacja dzieciom. Wspólnota zdążyć z pomocą.    Pod zdjęciem dziewczynki niebieską czcionką jest napisane: Zuzi można również pomóc wpłacając dowolną kwotę na subkonto podopiecznego fundacji Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994. Tytułem: 36976 Rodak Zuzanna – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Darowizny można też wpłacać online www.dzieciom.pl/podopieczni/36976 Rodak Zuzanna.  Lekarze zdiagnozowali u Zuzi mózgowe porażenie dziecięce, afazję motoryczną i zaburzenia koordynacji sensorycznej. Dodatkowo nasza córeczka ma wrodzone zwężenie zastawki pnia płucnego, wadę wzroku, alergie, atopowe zapalenie skóry. Jest pod stałą opieką wielu specjalistów. Potrzebuje wieloprofilowej rehabilitacji w celu utrzymania długości mięśni, które są szczególnym zagrożeniem w okresie dynamicznego wzrostu. Zuzanka jest bardzo wesołą dziewczynką, która uwielbia bawić się ze swoimi starszymi braćmi. Jest bardzo dzielna, a intensywna i systematyczna rehabilitacja przynosi duże efekty. Niestety fizjoterapia i ciągłe wizyty u specjalistów są bardzo kosztowne. Dlatego z całego serca razem z Zuzią prosimy o wsparcie finansowe, aby mogła się prawidłowo rozwijać.   Szanowni Darczyńcy, prosimy o wyrażenie zgody w formularzu PIT na przekazanie swoich danych OPP.  Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!  Zuzia z rodzicami

 

Powrót na górę strony