Wiadomości

Solidarni z Ukrainą – podziękowania dla żywieckich policjantów

Data publikacji 05.08.2022

Dzisiaj w siedzibie żywieckich policjantów Prezes Stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy Pan Henryk Kozak złożył na ręce Komendanta Powiatowego w Żywcu młodszego inspektora Krzysztofa Czaja podziękowania dla żywieckich policjantów za współpracę i pomoc w niesieniu pomocy ogarniętej wojną Ukrainie.

Dzisiaj żywieckich policjantów odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy. Prezes stowarzyszenia Pan Henryk Kozak złożył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu młodszego inspektora Krzysztofa Czaja podziękowania dla żywieckich policjantów za zaangażowanie się i współpracę w niesieniu pomocy ogarniętej wojną Ukrainie. Od początku wojny policjanci z Żywca kilkakrotnie zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem, którego członkowie od wielu lat aktywnie udzielają się po stronie Ukraińskiej, policjanci wiedzieli, czego w danym momencie najbardziej brakuje po drugiej stronie granicy i dokładnie te artykuły trafiały do ukraińskiego szpitala oraz mieszkańców oblężonych miast. Spotkanie było również okazją do zaplanowania i omówienia szczegółów kolejnych zbiórek. 

  • na zdjęciu obok siebie stoją komendant policjantka członek stowarzyszenia oraz prezes który wręcza komendantowi podziękowanie zdjęcie kolorowe zrobione w pokoju
  • obok siebie stoją członkowie stowarzyszenia komendant policjantka
  • obok siebie stoją członkowi stowarzyszenia policjantka oraz komendant komendant trzyma podziękowania
  • podziękowania
  • na schodach na tle komendy powiatowej policji w Żywcu stoją członkowie stowarzyszenia oraz policjantka i policjant
  • zbliżenie osób stojących na schodach członków stowarzyszenia policjantki i policjanta
Powrót na górę strony