Wiadomości

Policjanci wspólnie z mieszkańcami Żywiecczyzny pomagają dzieciom

Data publikacji 12.12.2020

„Pomaganie jest proste”, to hasło akcji zainicjowanej przez aspiranta Pawła Matuszczaka z żywieckiej komendy policji. Zabawki, które są w dobrym stanie, a którymi nasze pociechy już się nie bawią, można przekazać innym, które z pewnością się z nich ucieszą. Akcja przerosła wszelkie oczekiwania. Wraz z policjantami do zbiórki zaangażowali się mieszkańcy Żywiecczyzny. Dzięki temu mundurowi już kolejny raz przekazali pudła pełne zabawek do żywieckiego mopsu.

pluszaki ułożone na stole

Akcja o której pisaliśmy TUTAJ przerosła wszelki oczekiwania. Do żywieckiej komendy policji zgłaszają się mieszkańcy Żywiecczyzny, którzy chcą wesprzeć zbiórkę. Dzięki temu policjanci wczoraj przewieźli do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej kolejne pudła pełne pluszaków, książek, gier i innych niesamowitych niespodzianek. Za pośrednictwem pracowników socjalnych trafią do dzieci, które z nadzieją będą wyczekiwać bożonarodzeniowych prezentów. Zaangażowanie mieszkańców Żywiecczyzny pokazuje, że w tych trudnych czasach jest wiele osób, które noszą w sercu dobro i chęć dzielenia się z innymi.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Mamy nadzieję, że prezenty, które znajdą dzieci pod choinką choć na chwilę sprawią że poczują się szczęśliwe.

  • zabawki poukładane na stole
  • zabawki ułożone na stole
  • puzzle ułożone na stole
  • policjanci stoją przed radiowozem trzymają pluszaki
  • mis siedzi na przednim siedzeniu w radiowozie
  • policjantka trzyma pluszaka stoi obok radiowozu